Виробництво

 До складу ТМ ФРУКТОНА входить сучасний холодильний комплекс з потужними камерами і можливостями шокового заморожування. Сировина проходить процеси охолодження та шокового заморожування, завдяки чому зберігається не лише чудовий зовнішній вигляд, а й натуральний смак, аромат та корисні властивості продукції. Ягоди, фрукти, овочі та гриби глибокого заморожування зберігають понад 95% вітамінів та мікроелементів, завдяки чому даний вид обробки сировини визнаний найкращим методом зберігання харчових продуктів.
На підприємстві, сертифікованому по системі НАССР (FSSC 22000:2005), встановлене сучасне сортувальне обладнання TOMRA, бельгійського виробництва, яке ретельно відбирає некондиційні, незрілі та пошкоджені ягоди, тим самим забезпечуючи високу якість готової продукції та відповідність міжнародним стандартам.
Технічна база підприємства дозволяє підготувати продукцію відповідно до індивідуальних потреб кожного замовника. Заморожування, сортування, пакування, зберігання, транспортування – всі процеси відбуваються з суворим дотриманням вимог міжнародної системи якості FSSC 22000:2005., що пов’язана з безпекою харчових продуктів.
Підприємства ТМ ФРУКТОНА успішно пройшли сертифікацію по вирощуванню, переробці та реалізації органічної продукції та отримали відповідний сертифікат “Organic Standard”.
Наші потужності за сезон

наші потужності

тонн ягоди
тонн органічної продукції
тонн лісових грибів