У власності TM FRUKTONA є 3,7 га вільної площі, яка може бути використана як під розміщення виробничих потужностей, так і під склади для зберігання готової продукції.

На сьогоднішній день перспективними напрямками розвитку TM FRUKTONA є:

Вертикальний фасувальний автомат призначений для дозування та фасування замороженої ягоди в пакети. Фасування в пластиковий пакет покращує естетичний вигляд продукції, збільшує кількість варіантів пакування, що дозволяє задовільнити потреби більшої кількості
замовників продукції.

Головне призначення такої упаковки – це збереження якості фасованої продукції, збереження її від пошкоджень або псування при транспортуванні і зберіганні.
Даний вид упаковки дозволяє використовувати повноколірний друк та різноманітний дизайн, залежно від вимог споживача.

Ми зможемо випускати фасовану продукцію під власним брендом, а також під торговою маркою замовника.

Виробництво фруктових наповнювачів дозволить поглибити переробку ягід та фруктів, що в свою чергу підвищить рентабельність виробництва та зменшить її сезонність.

Фруктовий наповнювач має підвищений вміст цілісних ягід, які рівномірно розподілені по всій його масі. Наповнювач має блискучу, апетитну, привабливу поверхню і яскравий фруктовий, ягідний смак.

Застосовується в кондитерській промисловості, виготовленні заморожених напівфабрикатів, молочних продуктах, виробництві дитячого харчування.

Новітнє обладнання австрійського виробництва ZETA дозволить виготовляти 4500 тонн/рік фруктових наповнювачів.

Цей напрямок є надзвичайно перспективним, адже на сьогоднішній день на українському ринку присутній невеликий вибір продукції українського виробництва.

Зайняти частину цього ринку, використовуючи наші можливості з вирощування та переробки органічної продукції, що забезпечить високу якість, цілком можливо та й необхідно для диверсифікації діяльності.

Сублімація - це випаровування льоду у заморожених продуктів без переходу через рідкий стан рідини під дією вакууму.

На сьогоднішній день сублімаційна сушка є найдосконалішим методом консервування. Цей метод дозволяє зберігати високі смакові якості і поживну цінність харчових продуктів на тривалий час (до 5 років!) при нерегулярних температурах зберігання (від-50 до +50 0С).

У виробництві продуктів харчування сублімація являє собою технологію видалення вологи зі свіжих продуктів вакуумним способом, що дозволяє практично повністю (до 95%) зберегти в них поживні речовини, вітаміни, мікроелементи і навіть первісну форму, природний запах, смак і колір.

Сублімація продуктів харчування виключає застосування будь-яких ароматизаторів, барвників і консервантів. Одним з найважливіших переваг сублімації є мала усадка вихідного продукту, що дозволяє уникати їх руйнування і швидко відновлювати сублімовані продукти при додаванні рідини.

Виробничі потужності дадуть можливість випускати до 3 тон продукції за добу.

Тепличні тунелі - плівкові укриття, які зберігають рослини від заморозків (до -3 0С). Це дає змогу подовжити період плодоношення рослин, що в свою чергу збільшує продуктивність виробництва. Використання тепличних тунелів подовжить технологічний період переробки овочів та ягід,  зробить більш різноманітним асортимент продукції.